UNISTO s. r. o. - Vaše stavební firma pro Beroun a okolí

Inženýrské sítě a komunikace

S naším technickým vybavením jsme schopni nabídnout a realizovat i výstavbu inženýrských sítí. Jsme schopni realizovat tažení hlavních řadů a vedení vody, plynu, kanalizace a elektřiny a vybudovat komunikace.

V případě výstavby inženýrských sítí provedeme výkopy rýh, osazení potrubí či položení vedení, zapískování a zpětný zásyp včetně hutnění. Při budování kanalizace vybudujeme a osadíme kanalizační šachty. Samotné napojení řadu případně vedení pak realizuje příslušný správce.

Výstavbu inženýrských sítí realizujeme na základě projektové dokumentace. Vlastní technikou jsme schopni zajistit podvrty pod komunikacemi, řez asfaltem a zpětné položení živičného povrchu.

Při výstavbě inženýrských sítí spolupracujeme se správci příslušné sítě a k realizaci disponujeme vlastní technikou a pracovní silou.

Tip: Radon - mapy a posudky
Chcete stavět a zajímá vás radon v podloží? Vyzkoušejte bezplatné on-line přístupné orientační radonové mapy a posudky dostupné pro všechny obce v ČR.


UNISTO - stavební firma Beroun - Na Stráni 80, 267 01 Králův Dvůr u Berouna - Zahořany. Tel: 602 620 605.
Optimalizováno pro moderní prohlížeče - Mozilla Firefox a Opera Web Browser. Nedoporučujeme používat Internet explorer!
Tvorba stránek Pavel Bokr Králův Dvůr, grafika FanyArt - Iva Vyhnánková, webhosting Český hosting. Valid HTML & Valid CSS.