UNISTO s. r. o. - Vaše stavební firma pro Beroun a okolí

Výstavba přípojek inženýrských sítí

Výstavba přípojek

Nabízíme vám výstavbu přípojek inženýrských sítí na stávající i nově budované řady a vedení včetně výstavby šachet a podvrtů pod komunikacemi. Za dobu svého působení jsme již realizovali stovky napojení koncových objektů na inženýrské sítě.

Nabízíme vám realizaci vodovodních přípojek, kanalizačních přípojek, plynových přípojek a přípojek elektrického vedení. Většinu prací realizujeme vlastními silami s pomocí vlastní techniky, pouze samotné připojení příslušného média provádí přímo jeho správce či specializovaný odborník.

V rámci přípojek vám nabízíme i výstavbu kapliček pro plyn a elektřinu a šachet pro vodovod a kanalizaci. Tyto služby nabízíme nezávisle na vlastním připojení - můžeme tedy realizovat pouze výstavbu kapliček a šachet.

Tip: Radon - mapy a posudky
Chcete stavět a zajímá vás radon v podloží? Vyzkoušejte bezplatné on-line přístupné orientační radonové mapy a posudky dostupné pro všechny obce v ČR.


UNISTO - stavební firma Beroun - Na Stráni 80, 267 01 Králův Dvůr u Berouna - Zahořany. Tel: 602 620 605.
Optimalizováno pro moderní prohlížeče - Mozilla Firefox a Opera Web Browser. Nedoporučujeme používat Internet explorer!
Tvorba stránek Pavel Bokr Králův Dvůr, grafika FanyArt - Iva Vyhnánková, webhosting Český hosting. Valid HTML & Valid CSS.